Zákaznický servis

Kontakty

emailová adresa, kam nám múžete psát

bigbodyshop@seznam.cz

adresa

Pražská 151

Příbram II

26101

kontakt


7 důvodů proč nakoupit u nás

    Všechny ženy se chtějí líbit a mít nějaký módní kousek v šatníku a proto tu jsme my - eshop BIG-BODY.

Nabízíme konfekci a oblečení i pro dámy plnějších tvarů ve kterém oslní v zaměstnání i ve společnosti.

    STYL je naše vizitka.


Reklamace a výměna zboží

Výměna/Vrácení/Reklamace zboží

Na Vaší spokojenosti nám záleží a proto se každý den snažíme dělat naši práci nejlépe, jak umíme. I přes naše úsilí se však může stát, že dojde k omylu. Jsme připraveni to napravit, proto můžete využít možnost výměny/vrácení/reklamace produktu.


Doprava po ČR

Poštovné a doprava

 

Výše poštovného závisí na způsobu platby a doručení. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.  

 

Hodnota objednávky  Do  1499 Kč

Nad 1499 Kč

Balík do balíkovny (dočasně nedostupné) 59 Kč zdarma
Zásilkovna

75 Kč

zdarma

Česká pošta - balík na poštu (dočasně nedostupné) 125 Kč zdarma
Česká pošta - balík do ruky (dočasně nedostupné) 125 Kč zdarma
Kurýr GLS (dočasně nedostupné) 125 Kč 125 Kč
PPL kurýr 99 Kč 99 Kč


Cena dobírky je 59 Kč.

 

 

Možnosti platby

Nakupování u nás je hodně jednoduché. Za svou objednávku můžete zaplatit několika způsoby.

V případě dotazů ohledně dopravy a platby nás můžete kontaktovat: bigbodyshop@seznam.cz

 

Na dobírku
- stále nejrozšířenější způsob platby. Objednávku Vám zašleme na Vaši adresu a při jejím převzetí zaplatíte kurýrovi.

 

 

Platební kartou (VISA, Mastercard)
- nejrychlejší způsob. Po zadání objednávky zaplatíte svou kartou prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay.

 

Převodní příkaz
- pokud jste zvolili platbu převodním příkazem, počkejte prosím na další e-mail, v kterém Vám zašleme podklady a další informace potřebné k platbě. Termín dodání objednávky se může vzhledem na zvolenou formu platby prodloužit. Objednávka se začne zpracovávat až po přijetí platby.


Ochrana osobních údajů

Zpracování osobních údajů pro marketing

 

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Dámská móda. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE
  • Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Dámská móda, se sídlem Pražská 151, Příbram II, 26101. IČO: 48958719 (dále jen „správce“).
  • Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Triumfbutik, Pražská 151 Příbram II, 26101, adresa elektronické pošty bigbodyshop@seznam.cz.cz, telefon
  • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.
 2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).
 3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
  • Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.
 4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je 10 let od získaní souhlasu, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).
 5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující marketingové služby pro správce Google Slovakia s.r.o., Facebook Ireland Ltd., Exponea s.r.o., Criteo Gmbh Marketinger s.r.o.
  • Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.
 6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
  • Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
  • Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat elektronicky na bigbodyshop@seznam.cz
  • Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
  • Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
  • Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

Doprava do zemí EU